Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Małgosia klubowiczka miesiąca sierpień 2022. Jestem lżejsza o parę kg (- 8kg i -21cm w obwodach), odżywiam się zdrowo, mam więcej energii i chęci do życia.

Hej…mam na imię Małgosia i od kilku miesięcy jestem klubowiczką Slim Gym Studio w Zabrzu. Moja przygoda z tym miejscem rozpoczęła się od pewnych postanowień noworocznych.
Jednym z nich było właśnie zrobić coś dla siebie. Siedząca praca, życie w stresie i biegu doprowadziły do wielu zaniedbań dla mojego zdrowia i ciała. Brak aktywności fizycznej jak i złe nawyki żywieniowe były prozą dnia codziennego.
Często miewałam bóle kręgosłupa, dokuczała mi bezsenność, ale to co zaczęło mi bardziej przeszkadzać to coraz więcej kg… i wtedy postanowiłam coś zmienić….
Od koleżanki dowiedziałam się, że jest w Zabrzu Klub tylko dla Pań – co nie ukrywam bardzo mnie ucieszyło. Zadzwoniłam i umówiłam się na pierwsze spotkanie. Jadąc na nie, miałam różne myśli w głowie: czy sobie poradzę, jak zostanę przyjęta, czy dam radę. Jednak moje wrażenia i odczucia po pierwszej rozmowie z trenerką były bardzo pozytywne. Czułam się swobodnie i bezstresowo. Nie ukrywam jednak, że ten pierwszy zaliczony trening pod czujnym okiem trenerki, skończyłam z trudem i uśmiechem na twarzy. Było ciężko. Bardzo słaba kondycja fizyczna dała się niestety we znaki. Mimo wszystko wcale się nie poddałam, chociaż były chwile zwątpienia. Uwierzyć w siebie, że mogę i dam radę pomogły mi zawsze czuwające i wspierające trenerki.
Oprócz systematycznych ćwiczeń w Klubie skorzystałam również z porady dietetycznej, wprowadzając nowe nawyki żywieniowe.
Chociaż moja przygoda w Slim Gym Studio w Zabrzu nie jest długa (6mcy) – to uważam, że znalazłam się w bardzo dobrym miejscu by odrodzić się na nowo. Jestem lżejsza o parę kg, odżywiam się zdrowo, mam więcej energii i chęci do życia. Bóle kręgosłupa, które mi dokuczały minęły, a spać kładę się bez tabletki. Zawsze z uśmiechem na twarzy jadę na trening i zawsze to samo otrzymuję w zamian. Atmosfera jaka tam panuje zawsze jest przyjazna i czujemy się tam jak jedna wielka rodzina.
Szczerze polecam każdej Pani niezależnie od wieku, która chce coś zrobić dla siebie i miło spędzić czas Klub Slim Gym Studio Zabrze. Ja się o tym absolutnie przekonałam i wiem, że warto. Widząc postępy jakie dokonałam, mobilizuje mnie to jeszcze bardziej do dalszego działania w miłym towarzystwie koleżanek i trenerek Klubu Slim Gym Studio. Pozdrawiam gorąco Gosia..