Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Marysia klubowiczka miesiąca lipiec 2022. Warto pomyśleć o sobie.

Determinacja, pozytywne nastawienie i czerpanie przyjemności z treningu to z pewnością cała Marysia!
Gości u nas na tyle często, aby czuć się w Klubie Slim Gym Studio Zabrze jak w drugim domu , a z każdym treningiem jej forma i kondycja rośnie .

„Klub ma swoją siedzibę bardzo blisko mojego obecnego miejsca zamieszkania, co bardzo mnie cieszy i zachęca do częstych odwiedzin. Nie bez znaczenia jest też możliwość uczestnictwa w treningu w dowolnym i dogodnym dla mnie czasie. Ćwiczenia ruchowe uświadamiają mi skalę wieloletnich zaniedbań w tym zakresie i dają nadzieję na poprawę kondycji. Staram się korzystać z ogólnie znanych zasad żywienia, a w klubie spotykam osoby, które dążą do podobnego celu z uśmiechem na ustach – jest to bardzo miłe i motywujące.

Ćwiczenia wpłynęły nie tylko na poprawienie formy fizycznej, ale sprawiły, że cieszę się z codziennych banalnych spraw, a w lustrze widzę uśmiechnięta twarz. Ciało i dusza to przecież nierozerwalna jedność. Współzawodnictwo z samą sobą, spowodowało, że czuję się zwyciężczynią.

Każdemu polecam ruch, a Slim Gym Studio w Zabrzu polecam paniom, w każdym przedziale wiekowym, gdyż poprawia samopoczucie oraz dają szansę utrzymania prawidłowej wagi ciała, sylwetki a przede wszystkim sprawności i zdrowia.
Warto się mobilizować, warto walczyć o siebie dla siebie i dla najbliższych!”

Nie czekaj, wpadaj! Dobry trening to specjalność Slim Gym Studio!