Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Ewelina klubowiczka miesiąca marzec 2022. Moje wyniki badań diagnostycznych wystrzeliły w kosmos.

Kilka lat temu regularnie, przez pewien okres czasu zażywałam aktywności ruchowej w formie regularnych wyjść kilka razy w tygodniu na tzw. kijki.

Później, przez ponad 3 lata sobą nie robiłam nic. Niestety w momencie kiedy się zorientowałam, że sytuacja jest poważna, moje samopoczucie było już kiepskie, stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia, kondycja beznadziejna, a kilogramy na wadze wywołały przerażenie.

Postanowiłam wrócić do aktywności fizycznej pod postacią spacerów z kijkami na świeżym powietrzu. I tak właśnie spotkałam koleżankę, która jak się okazało była już klubowiczką Slim Gym. Zdecydowałam, że i ja spróbuję – zapiszę się.

Moim nadrzędnym celem było zgubienie nadprogramowych kilogramów oraz uzyskanie większej sprawności. Już po pierwszych zajęciach stwierdziłam, że to strzał w dziesiątkę. Miła, koleżeńska atmosfera, ćwiczenia dostosowane do moich możliwości, świetna opieka trenerek podczas zajęć.

Przy regularnym uczęszczaniu na zajęcia – zgubiłam nadprogramowe kilogramy, mam więcej energii i lepsze wyniki zdrowotne. Moje złe wyniki badań diagnostycznych poprawiły się tak bardzo, że lekarz pytał mnie co ja ROBIŁAM!!!!

Szczerze polecam Slim Gym wszystkim Paniom, które chcą zrobić coś dobrego dla siebie. Osobiście zamierzam nadal regularnie uczęszczać do klubu, cieszyć się kolejnymi efektami, lepszym zdrowiem i maksymalną ilością endorfin.

A atmosfera na zajęciach jest rewelacyjna.