Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

klubowiczka listopada 2021 Marlena - waga spadła o 7,5kg i obwody są mniejsze 21cm.

Moja przygoda z Slim Gym zaczęła się pod koniec sierpnia 2020r.

Spacerując rano z młodszą córeczką podeszły do mnie trenerki, które zaczęły opowiadać o treningach, dietach itd. Przyznam szczerze, że bardzo często przechodziłam koło klubu, ale jakoś nie miałam odwagi sama wejść. Wróciłam do domu i stwierdziłam, że „lepszego momentu nie będzie” i jak teraz się nie zdecyduje to chyba już wcale. Od razu popołudniu poszłam umówić się na trening i tak już zostałam do dzisiaj.

Slim Gym lubię za to, że jest dla kobiet w każdym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi. Panuje tam świetna atmosfera, dzięki czemu treningi stają się jeszcze przyjemniejsze.

Trenerki zawsze służą pomocą i swoim profesjonalnym okiem dbają o to, żeby każde ćwiczenie zostało odpowiednio wykonane.

Odkąd zaczęłam chodzić do Slim Gym czuję się dużo lepiej i mam lepszą kondycję. A i waga spadła o 7,5kg i obwody są mniejsze 21cm.

W czasie zamknięcia niestety nie mogłam pozwolić sobie na ćwiczenia bo zawsze jest tysiące ważniejszych spraw i córki, które widząc, że mama jest w domu to chciały, żeby to im poświęcać czas. Dlatego też wyjścia do klubu są dla mnie bardzo ważne bo wtedy mam czas tylko dla siebie i dbam o swoje zdrowie (zarówno te fizyczne jak i psychiczne).

Dziękuje i szczerze polecam klub.