Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Mariola super metamorfoza z dietą Vital.

Tą historię napisało życie i determinacja Marioli.

-20 KG !!!

Mam na imię Mariola.
Od dłuższego czasu borykałam się z nadwagą, próbowałam różnych diet, ale zawsze kończyło się to efektem jojo.
Nie załamywałam się bo jestem pogodną osobą, więc próbowałam nadal. Moja kondycja była fatalna, szybko się męczyłam i w ogóle nie wyglądałam fajnie. Kiedy spotkałam na ulicy trenerkę Izę, która opowiedziała mi o klubie Slim Gym i o tym co się w nim robi, pomyślałam – spróbuję. Wrażenie
z pierwszego treningu było bardzo pozytywne i atmosfera przyjazna, sala kameralna, trenerki pomocne i uśmiechnięte, a do każdej klubowiczki zwracały się po imieniu, co było bardzo miłe. Ważne również dla mnie było to, że inne klubowiczki były moimi rówieśniczkami. Zaczęłam regularnie ćwiczyć i zdobywałam kondycję, przybyło mi energii i gubiłam powoli kilogramy.

Po pół roku treningów pojawiła się możliwość przejścia na dietę wg programu VITAL i to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Zostałam podopieczną Moniki, która z dużą cierpliwością i uśmiechem
co tydzień kontrolowała moje poczynania dietetyczne. Doradzała, tłumaczyła zasady zdrowego odżywiania, pokazała jak układać jadłospis zgodnie z zalecanym dla mnie planem żywieniowym.
Po dwóch miesiącach osiągnęłam zamierzony cel i to nie było tak trudne jak sobie na początku wyobrażałam. Było trochę wyrzeczeń, ale teraz już ich nie odczuwam, przyswoiłam sobie nowe nawyki żywieniowe. Zyskałam lepsze samopoczucie, udowodniłam sobie, że mogę wszystko.

Dla mnie drogowskazem do nowej jakości życia jest klub Slim Gym i Monika.
Polecam każdemu kto lubi nowe wyzwania. Jestem w klubie dopiero rok, a tak wiele osiągnęłam.

Dziękuję, Mariola.