Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Aneta i metamorfoza.

Mam na imię Aneta, mam 45 lat.

Klub Slim Gym znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania, ale nigdy nie miałam odwagi zajrzeć do środka.

Od 2 lat moja waga dość zauważalnie zaczęła wzrastać. Było to dla mnie impulsem do podjęcia decyzji, z którą zawsze zwlekałam, żeby zrobić coś ze soba. Jednym z moich postanowień noworocznych było podjęcie treningów w Slim Gym i tak też uczyniłam. W lutym 2019 r. zostałam klubowiczką w Slim Gym!

Odkąd zaczęłam ćwiczyć czuję się doskonale. Ćwiczenia sprawiają, że w ciągu dnia jestem pełna energii. „W zdrowym ciele zdrowy duch” – uprawiając regularnie ćwiczenia czuję się lepiej nie tylko pod względem fizycznym, ale również psychicznym. Ćwiczenia to najlepszy sposób na stracenie wagi i lepsze samopoczucie.

Klub Slim Gym jest jedynym w swoim rodzaju. Jest miejscem, w którym spełniam swoje marzenia. Trzeba tylko postawić swój pierwszy krok, a wspólnym celem wraz z trenerkami będzie to, aby stały się one rzeczywistością.

Slim Gym polecam każdej kobiecie w każdym wieku, ponieważ aktywność fizyczna to inwestycja na przyszłość, która się opłaca. Wskakuj zatem w wygodne ciuchy i zrób dla siebie pierwszy krok! Tak jak zrobiłam to JA!!!