Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem:
krok po kroku doprowadzimy Cię do realizacji Twojego celu.

Slim Gym Studio Zabrze - zespół profesjonalnych trenerów i dietetyków!

Dariusz Dobrucki

właściciel Klubu fitness Slim Gym Zabrze

Doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji. Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.
Dariusz dobrucki

Marzena Kupka

dyplomowany fizjoterapeuta, trener treningu medycznego, certyfikowany masażysta,

Absolwentka kierunku Fizjoterapii na Śląskiem Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz certyfikowana masażystka.

„Uważam, że aktywność fizyczna jest świetną formą profilaktyki oraz ważnym elementem wspomagającym leczenie poszczególnych chorób. Jako przyszła fizjoterapeutka staram się uświadamiać, że nasze ciało potrzebuje ruchu, aby być zdrowym. W Slim Gym Studio dbam o to, aby klubowiczki w bezpieczny i efektywny sposób osiągały swoje cele za pomocą treningu w klubie.” 

Mariola Dobrucka

trener personalny

Licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Slim Gym.

Zaczynała jako klubowiczka.
„Aktywność sportową lubię od zawsze, a moja największa miłość to jazda na nartach, Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chcę zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuję każdej Klubowiczce. Staram się motywować kobiety do świadomej pracy i wysiłku, „

Agata Raszka

trener personalny i absolwentka kursu „kształtowanie kobiecej sylwetki” oraz „mobilizacja, stabilizacja i wzorce ruchowe”.

Studentka III roku na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej o kierunku dietetyka kliniczna.

„Uczę dobrych nawyków żywieniowych, wyjaśniam aspekty zdrowego żywienia, motywuję Was do zmian”.

Scarlet Terlecka

manager klubu, trener personalny, trener treningu medycznego

Instruktor fitness i trener personalny o specjalizacji: trening przygotowania motorycznego o

„Sport od najmłodszych lat towarzyszył mi na każdym kroku. Aktywność fizyczna dała mi zdrowie, dużo radości i dobre samopoczucie. Dzięki pracy w Slim Gym mogę rozwijać swoją pasję i zarażać miłością do zdrowego stylu życia wszystkie nasze klubowiczki. Niesamowite jest to jak sport łączy i uszczęśliwia.”

Paulina Pudlo

instruktor fitness - dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka ze specjalizacją z dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu żywienia, aktywności fizycznej i szeroko pojętego zdrowia.

„Lubię wyznaczać sobie ambitne cele choć wiem, że droga do nich nigdy nie jest prosta. Przeszkody i spadki motywacji są nieuniknione. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie z zewnątrz. To właśnie staram się przekazywać wszystkim klubowiczkom w Slim Gym Studio, które przychodzą ze swoimi własnymi celami. Wierzę, że każdy, kto podejmuje wyzwania i nie boi się prosić o pomoc, może osiągnąć swoje zamierzenia.

Sandra Grochulska

trener personalny

„Jestem ogromną pasjonatką sportu. Uwielbiam dzielić się z Wami miłością do aktywności i pozytywną energią.  Jeśli tylko widzę, że w jakimś małym stopniu komuś pomogłam, bądź wywołałam uśmiech na twarzy lub skłoniłam do przemyśleń to jest to dla mnie coś pięknego. 

Oprócz treningu siłowego, na codzień jest u mnie wiele innych aktywności, trenuję squasha od 2 lat, do tego spędzam czas na siłowni, ale nie tylko dźwigając ciężary, a trenując motorycznie i plyometrycznie. 

Uważam, że sport może zmienić całe nasze życie, dlatego staram się tym kierować i przekazywać to dalej.”

Katarzyna Kondziołka

trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym oraz studentka fizjoterapii. 

„Aktywność fizyczna towarzyszy mi od zawsze, na rolkach, na łyżwach, w tańcu czy też sztukach walki. Staram się rozpowszechniać ruch w taki sposób aby dawał radość, dlatego opiekowanie się naszymi klubowiczkami i obserwowanie efektów ich pracy, dzięki którym czują się lepiej, to dla mnie spełnienie mojej misji.”

Co dla Ciebie jest ważne?

Odchudzanie

Poprawa sylwetki i skuteczne odchudzanie

Kondycja

Powrót i utrzymanie dobrej kondycji

Poprawa jędrności

Mięśnie są naturalnym kosmetykiem

Trener osobisty

Koncentrujemy się na twoich celach

Trening pleców

Zmniejszenie napięć, wzmocnienie pleców