Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem:
krok po kroku doprowadzimy Cię do realizacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Slim Gym Studio Zabrze - zespół profesjonalnych trenerów i dietetyków!

Nasz zespół

Dariusz Dobrucki

właściciel Klubu fitness Slim Gym Zabrze

Doświadczony bankowiec, obecnie przedsiębiorca, miłośnik kobiet i pasjonat motoryzacji. Od wielu lat pracując w dużych korporacjach, mając zawsze nad sobą szefa zastanawiał się jak to by było gdyby został szefem sam dla siebie. Dlatego też postawił sobie cel – „będę szefem dla siebie!”. Cel jasny i konkretny w myśl zasady „zrzucić 3 kilo” to lepszy cel niż „trochę schudnąć”, gdyż wyraźnie pokazuje na czym polega sukces. Teraz pozostało pytanie, czym chciałby się zająć i odpowiedzią na to pytanie był pomysł na własny biznes, który da mu satysfakcję oraz poczucie, że robi to również dla wielu kobiet w mieście, które chcą zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić kondycję. Teraz codziennie od rana widzi radosne i uśmiechnięte twarze klubowiczek a ich małe sukcesy są największą radością dla właściciela klubu.
Dariusz dobrucki

Marzena Kupka

trener treningu medycznego, certyfikowany masażysta - studentka fizjoterapii

Studentka V roku na kierunku Fizjoterapii na Śląskiem Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz certyfikowana masażystka. 

„Uważam, że aktywność fizyczna jest świetną formą profilaktyki oraz ważnym elementem wspomagającym leczenie poszczególnych chorób. Jako przyszła fizjoterapeutka staram się uświadamiać, że nasze ciało potrzebuje ruchu, aby być zdrowym. W Slim Gym Studio dbam o to, aby klubowiczki w bezpieczny i efektywny sposób osiągały swoje cele za pomocą treningu w klubie.”

Mariola Dobrucka

trener personalny

Licencjonowany trener personalny, miłośniczka treningu Slim Gym.

Zaczynała jako klubowiczka.
„Aktywność sportową lubię od zawsze, a moja największa miłość to jazda na nartach, Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, którym chcę zarazić wszystkich wokół.. Pozytywną energię przekazuję każdej Klubowiczce. Staram się motywować kobiety do świadomej pracy i wysiłku, „

Marcelina Rakoszek

trener specjalizacji z gimnastyki korekcyjnej, trener specjalizacji instruktorskiej z kulturystki oraz specjalizacji trenerskiej (trener I klasy) w narciarstwie klasycznym

W 2022 roku Mistrzyni Polski w narciarstwie biegowym. Studentka II roku na kierunku Dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz III roku na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego im. J.Kukuczki  w Katowicach.

„Od najmłodszych lat byłam związana ze sportem, wiem jak dużo radość daje aktywność fizyczna. Sport nie tylko poprawia naszą kondycje fizyczną, ale także jest w stanie zapobiec  lub pomóc w leczeniu rozmaitych schorzeń i chorób. Na studiach uświadomiłam sobie jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta w naszym życiu praca w Slim Gym  pozwala mi dzielić się tą wiedzą z innymi”

Scarlet Terlecka

manager klubu, trener personalny

Instruktor fitness i trener personalny o specjalizacji: trening przygotowania motorycznego oraz trener treningu medycznego.


„Sport od najmłodszych lat towarzyszył mi na każdym kroku. Aktywność fizyczna dała mi zdrowie, dużo radości i dobre samopoczucie. Dzięki pracy w Slim Gym mogę rozwijać swoją pasję i zarażać miłością do zdrowego stylu życia wszystkie nasze klubowiczki. Niesamowite jest to jak sport łączy i uszczęśliwia.”

Natalia Galus

instruktor fitness - dyplomowany dietetyk, psychodietetyk

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku: dietetyka kliniczna oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku: psychodietetyka. Dodatkowo instruktorka fitness oraz aquafitness.


„Jestem zdania, że połączenie racjonalnego odżywiania z aktywnością fizyczną jest kluczem do zachowania zdrowia. Jestem bardzo szczęśliwa, że w Slim Gym mogę zachęcać kobiety do dbania o siebie, zarówno od strony dietetycznej jak i trenerskiej.”

Co dla Ciebie jest ważne?

Odchudzanie

Poprawa sylwetki i skuteczne odchudzanie

Kondycja

Powrót i utrzymanie dobrej kondycji

Poprawa jędrności

Mięśnie są naturalnym kosmetykiem

Trener osobisty

Koncentrujemy się na twoich celach

Trening pleców

Zmniejszenie napięć, wzmocnienie pleców