Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Trening - na dobry początek dnia!

Trening - na dobry początek dnia!

Poprawa kondycji i jej utrzymanie - to się liczy!

Fitness specjalnie dla kobiet

Bez względu na intensywność treningu, jego najważniejsze składowe pozostają bez zmian – to przede wszystkim zróżnicowany trening siłowy oraz poprawa wytrzymałości, gibkości i koordynacji ruchowej. Tylko przy odpowiednim zbilansowaniu powyższych składowych uzyskasz trwałą poprawę sprawności.

Wszystko w idealnych proporcjach – to cecha szczególna treningu w klubie Slim Gym. Obejmuje on ćwiczenia na poprawę siły i wytrzymałości a także koordynacji. Na zakończenie wykonywane jest rozciąganie.

ELEMENTY SPRAWNOŚCI FITNESS

4 filary trwałej poprawy sprawności

Zrównoważony program ćwiczeń nie ogranicza się do realizacji pojedynczych filarów fitness. Koncentruje się on na wszystkich najważniejszych z punku widzenia medycyny prewencyjnej obszarach: wysokiej wytrzymałości, harmonijnie rozwiniętych mięśniach, odpowiedniej gibkości oraz właściwej koordynacji ruchowej.

Wytrzymałość

Siła

Gibkość

Koordynacja ruchowa

Popraw swoją kondycję - tak to działa w Slim Gym

Wzmocnij układ krążenia za pomocą odpowiedniego obciążenia

 • Ze względu na to, że również mięśnie należy utrzymywać w ruchu, aby zwiększać ich siłę, po treningu następuje krótkie rozciąganie w najczęściej eksploatowanych obszarach. Dzięki temu ciało utrzymuje prawidłową pozycję i rozpoczyna się proces regeneracji.
 • W ramach programu Slim Gym ćwiczymy wytrzymałość, aktywność ruchową oraz koordynację – warunki, które należy spełnić, aby być zdrowym i zachować dobrą kondycję.

Trening całego ciała

 • Trening mięśni następuje w obszarze wytrzymałościowym, tzn. od 30 do 70% maksymalnej siły. Dzięki temu następuje ostrożne i łagodne rozbudowywanie mięśni, które z kolei napinają i wygładzają powierzchnię skóry.

Efektywny trening i optymalne dopasowanie sprzętu

 • Trening trwa około 30 minut, a to gwarantuje optymalne połączenie wytrzymałości, koordynacji i ruchu.
 • Mięśnie podawane są całościowemu treningowi, ponieważ zawsze wykonujemy trening całego ciała, obejmujący funkcjonalne wzorce aktywności ruchowej.

Zwiększ koordynację ruchową - pamiętaj o rozciąganiu i regeneracji.

 • Układ krążenia oraz serce obciążane są w stopniu umiarkowanym, tzn. trening przeprowadzamy w obszarze aerobowym, w którym spalane są tłuszcze i węglowodany. Jest to istotny obszar obciążeniowy dla profilaktyki i sportu rekreacyjnego.
 • Sprzęt i ćwiczenia są tak zaplanowane, aby umożliwić naprzemienne  ćwiczenia górnej i dolnej połowy ciała. Dzięki temu mięśnie odpoczywają i trening nie obciąża ich nadmiernie.
 • Poprawie ulega koordynacja mięśni, mięśnie uczą się lepiej ze sobą współpracować, a tym samym ruch staje się bardziej harmonijny.

Twoje ciało jest bardziej jędrne i silniejsze

Twoje ciało jest bardziej jędrne i silniejsze

30 minut wystarczy!

o ile trenujesz właściwie!

TRENUJ KRÓTKO, REALIZUJĄC ZAŁOŻONE CELE

 1. Wyniki badań z zakresu medycyny sportowej potwierdzają, że krótki i celowy trening w połączeniu z wystarczająca ilość ruchu w życiu codziennym dają wymierne efekty:
  spadek ciśnienia tętniczego, ryzyka zawału serca, zachorowania na cukrzycę typu 2 i rozwoju nowotworów.
 2. Wzrost poziomu „dobrego” cholesterolu (HDL) i obniżenie „złego” cholesterolu (LDL)
 3. Mniejsze ryzyko zachorowania na depresję i inne choroby psychiczne.

  Obojętne czy trenujesz jedynie dla poprawy samopoczucia (uniknięcie zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy robieniu zakupów, wzrost witalności i pewności siebie), czy realizujesz cele sportowe – z treningiem Slim Gym osiągniesz każdy cel. Spróbuj chociaż raz!

2 - 3 razy w tygodniu!

Tajemnica długotrwałej sprawności ....leży w systematyczności

Twoje ciało reaguje na regularny trening w określony sposób:

Po każdym treningu potrzebna jest przerwa, aby Twój organizm mógł uzupełnić swoje zapasy energii. Poprzez regularne treningi ciało uczy się, jak lepiej sobie radzić w warunkach zwiększonej aktywności.

W ten sposób szybko poprawisz Twój poziom sprawności.

Już po krótkim czasie trening będzie dla Ciebie dużo łatwiejszy. Mięśnie nauczą się koordynacji, układ krążenia przyzwyczai się do większych obciążeń, a przemiana materii ulegnie przyspieszeniu.

Trening w klubie Slim Gym 2–3 w tygodniu to najlepszy sposób na osiągnięcie i utrzymanie sprawności fizycznej!

Pozytywne efekty w każdym aspekcie!

POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA!
Efekty treningu widać nie tylko na zewnątrz. 97% uczestniczek badania Fit For Fun potwierdziło, że poza sylwetką poprawie uległa również ich ogólna jakość życia.

75% określiło swój postęp jako „znaczny”. Równie pozytywnie oceniono jakość treningu – 89% klubowiczek poleciłoby naszą koncepcję swoim przyjaciółkom.

Tutaj znajdziesz jeszcze więcej informacji o Slim Gym. Najlepiej jednak przekonaj się sama podczas bezpłatnego treningu próbnego w klubie w Twojej okolicy.

0%

JAKOŚĆ ŻYCIA

97% uczestniczek badania Fit For Fun potwierdziło, że ich ogólna jakość życia uległa poprawie.

0%

DALSZE POLECANIE

89 % klubowiczek poleciłoby naszą koncepcję swoim przyjaciółkom.