Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Klubowiczka miesiąca sierpnia - Beata

Do rozpoczęcia mojej przygody z Wami skłoniły mnie dolegliwości bólowe oraz dyskomfort z powodu mojej nadwagi.

W pierwszym okresie największym marzeniem była dla mnie chwila bez odczuwania bólu oraz zrzucenie zbędnych kilogramów, które mi zaczęły dokuczać.

Za cel obrałam sobie – lepsze samopoczucie oraz poprawienie własnej kondycji plus zrzucenie nadmiarów kg.

Klub Slim Gym Studio lubię przede wszystkim za wspaniałą atmosferę, za wysiłek personelu, który czuwa każdego dnia nad każdą znajdującą się tam osobą. Wszystko to pomaga mi osiągać coraz lepsze efekty.  Sprawiacie, że czuję się wyjątkowo, przyjaźnie i komfortowo każdego  dnia. Nadzór trenerski sprawia, że wszystkie ćwiczenia wykonywane są starannie i poprawnie.

 

Moja historia w Waszym klubie zaczęła się zupełnie przypadkowo, w pracy poznałam klientkę, która zaczęła opowiadać mi o tym miejscu… Postanowiłam dołączyć z zupełnej ciekawości i chęci poprawy swojego stanu zdrowia czyli poprawę własnego samopoczucia, kondycji i zmniejszenia bólu z powodu chorób, które doskwierały mi w życiu codziennym. Odkąd zaczęłam ćwiczyć w Klubie – naszymJ – zmniejszyłam wszystkie dolegliwości bólowe, poprawiłam swoją kondycję fizyczną. Stałam się bardziej aktywną, energiczną i radośniejszą osobą. Poziom endorfin sprawia, że jestem zadowolona z każdego dnia i z każdej chwili spędzonej razem podczas zajęć. Wprowadziłam ograniczenia żywnościowe, co nie było dla mnie większym problemem, ponieważ jestem osobą zdecydowaną i nastawioną na cel, ograniczenie porcji spożywanych posiłków bardzo przyczyniły się do spadku wagi i poprawy wyglądu.

A ćwiczenia, nadzorowane przez trenerki sprawiły CUDA.  Atmosfera w klubie jest nietuzinkowa. Dosłownie wyjątkowa, ciepła, domowa, przyjazna dla każdego. Trenerki uśmiechnięte i pomocne w każdym obszarze. Uważam, że to wyjątkowe miejsce, ponieważ jakość i podejście do klubowiczek jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że każdy dzień ćwiczeń jest przyjemnością.

 

Slim Gym Studio polecam wszystkim osobom, które chcą poprawić własne samopoczucie i  zdrowie, jakość codziennego dnia, poprawienie wyglądu własnej sylwetki, zrzucenie nadmiaru kilogramów – które bywają uciążliwe. Do dziś udało mi się zrzucić razem z Wami aż 10 kg ;))))   Dzięki temu miejscu wróciłam do rozmiarów ubrań z szafy, o których już bardzo dawno temu musiałam zapomnieć. Dziś jestem bardzo zadowoloną i spełnioną osobą, ponieważ odzyskałam cudowne samopoczucie fizyczne, zmniejszyłam bóle, poprawiłam kondycję fizyczną.

Z powodu silnych dolegliwości bólowych związanych z chorobą kręgosłupa udało mi się zachęcić do aktywności w klubie moją córcię. Zauważyła moją poprawę i sama przekonała się, że wszystko jest możliwe dzięki wsparciu właściwych osób i miejscu. Zauważalne efekty zmniejszenia mojej wagi są dla niej wielkim wyczynem. Za moją słodką namową sama postanowiła dołączyć do naszego grona. Dziś jest szczęśliwszą i bardziej spełnioną osobą… zupełnie tok jak ja – Dzięki Wam;)                                        Dziękuje, że jesteście…