Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Monika zmiana na stałe.

Pewnego listopadowego dnia 2018 r przeglądałam zdjęcia z wakacji. Nie podobało mi się to co widziałam. Postanowiłam coś z tym zrobić i poszukać w okolicy klubu sportowego dla kobiet.

Wyszukiwarka internetowa podsunęła mi zdjęcie koleżanki z pracy, która została klubowiczką miesiąca Mrs. Sporty. Od razu do niej zadzwoniłam z prośbą o informacje dotyczące klubu. Jeszcze tego samego dnia umówiłam się na pierwsze spotkanie.

Jestem osobą dość zdyscyplinowaną więc chętnie i regularnie chodzę na ćwiczenia, potrzebowałam jednak kogoś kto wspomógłby mnie fachową poradą dotyczącą odżywiania. To również znalazłam w klubie. Dzięki ćwiczeniom i diecie zgubiłam sporo kilogramów, mam dobrą kondycję i wyższą samoocenę. Teraz z przyjemnością kupuję nowe i co najważniejsze mniejsze ubrania.

Atmosfera w klubie jest przesympatyczna. Czuje się, ze trenerkom naprawdę zależy na zdrowiu i zadowoleniu klubowiczek. Polecam zajęcia wszystkim dziewczynom i kobietom bez względu na wiek i kondycję, ponieważ ćwiczenia nie są bardzo wymagające.

W czasie izolacji trenerki o nas nie zapomniały. Dzwoniły do nas z poradami i pytaniami o samopoczucie. Umieszczały w Internecie filmiki z ćwiczeniami do wykonania w domu, a dietetyk Madzia telefonicznie pilnowała mojej diety, za co bardzo jej dziękuję.

Najbardziej Slim Gym cenię za indywidualne podejście do każdej klubowiczki, za dopingowanie nas w walce o swoje zdrowie, za życzliwość i szczere zainteresowanie.