Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Klubowiczka miesiąca - Aneta

SCHUDNĄĆ NIE JEST ŁATWO, ALE UTRZYMAĆ TO JEST SZTUKA!!!!

 

Na co dzień jestem zwyczajną kobietą taką jak Wy, zapracowaną matką i żoną. Ciągle w biegu, mimo tego zawsze znajduję czas na trening – stało się to moim stylem życia. Moja przygoda ze Slim Gym Studio Zabrze rozpoczęła się przeszło cztery lata temu i trwa do nadal. 

Dzisiaj po czasie, uważam ten krok za strzał w dziesiątkę! Oczywiście nie było to proste, początki nigdy nie są łatwe, ale dzięki wsparciu trenerek i najbliższych oraz przyjaznej atmosferze wsparcia Klubowiczek nie poddałam się…

Dzięki wspaniałym ludziom i własnej ambicji udało mi się przezwyciężyć momenty zwątpienia, które niewątpliwie spotykają każdego. Pamiętam jaka byłam dumna i szczęśliwa kiedy latem 2019r. Zostałam pierwszy raz wybrana Klubowiczką Miesiąca. Było to dla mnie ogromnym wyróżnieniem i niesamowitą motywacją do dalszej pracy nad sobą. Jak do tej pory udaje mi się to i nie żałuję ani chwili poświęconej na poprawę swojego zdrowia, samopoczucia i sylwetki. Cieszę się, że zostałam doceniona i jestem zaszczycona kolejnym tytułem Klubowiczki Miesiąca 2023, jest to dla mnie okazja do pokazania kobietom które chcą zacząć ćwiczyć, że można utrzymywać dobrą formę na co dzień i nie jest to chwilowe. 

Jednak dziewczynom, które patrzą z nutą zazdrości i mówią: „Ty ćwiczysz i dobrze wyglądasz a ja nie mam czasu na to, bo mam tyle zajęć i jestem zmęczona”… odpowiadam, że jeżeli ja mogę znaleźć czas w wirze codzienności, to Ty też możesz!

Nic nie jest za darmo, weź sprawy we własne ręce i zacznij dbać o swoje zdrowie nie od jutra tylko od dziś! Oczywiście polecam Slim Gym Studio w Zabrzu, w którym będą się mogły przede wszystkim poczuć bezpiecznie i bez kompleksów zaczną stawiać swoje pierwsze kroki w drodze do lepszego samopoczucia i nowej siebie..