Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Helenka - klubowiczka miesiąca X.2021. Motywacją dla mnie jest przede wszystkim utrzymanie dobrej kondycji, brak bólu kręgosłupa.

Moja przygoda z Slim Gym zaczęła się od ulotki, które rozdawały ładne dziewczyny (jak się później okazało trenerki). Oczywiście nie od razu pojawiłam się w klubie. Minęły dwa miesiące i tak trzy lata temu ciekawość zwyciężyła.

Po pierwszym spotkaniu z trenerką w klubie i bardzo dokładnym przedstawieniu na czym polegają ćwiczenia i co można osiągnąć zdecydowałam się spróbować i tak dalej kontynuuję ćwiczenia w klubie.

Jestem z tych treningów bardzo zadowolona – bóle kręgosłupa które mi dokuczały minęły, kondycja się poprawiła. Były to cele, które sobie założyłam i osiągnęłam. Bardzo lubię klub Slim Gym za miłą atmosferę, dobre rady trenerek, które zawsze służą pomocą, a czego brakowało w czasie pandemii i oczywiście bardzo fajne koleżanki, z którymi się spotykam w czasie treningów.

W czasie pandemii korzystałam z filmików treningowych, jednak to nie to samo,więc z niecierpliwością czekałam na ponowne otwarcie naszego klubu.

Slim Gym to miejsce jest dla każdego kto chce poprawić kondycję, zdrowie, humor i mieć energię.

Motywacją dla mnie jest przede wszystkim utrzymanie dobrej kondycji, brak bólu kręgosłupa który mi dokuczał przez dłuższy czas i oczywiście zawsze bardzo miła atmosfera co wpływa na dobry humor.