Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Klubowiczki miesiąca czerwiec Babcia Halina i Wnuczka Julia

Halina.

Do rozpoczęcia aktywności w Slim Gym Studio zmotywowała mnie koleżanka. Stwierdziłam, że warto stracić parę kilogramów i utrzymać kondycję, a znajoma opowiadała o tym miejscu same plusy. Odkąd ćwiczę, mam lepsze samopoczucie, zmieniło się przede wszystkim ciało i różne nawyki. Początki były trochę trudne, bo przed dietą jadłam nieregularnie, dużo podjadałam. Slim Gym Studio lubię za atmosferę jaka tam panuje. Jest przyjemnie, wesoło, prawie jak w rodzinie. 

Ten klub polecam każdej dziewczynie czy kobiecie, która zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami lub potrzebuje wsparcia albo chce się tu „wyźyć”.

Nie odpuszczam, mobilizuje mnie chęć tracenia kolejnych kilogramów i posiadania więcej wigoru. A do tego zmotywowałam swoją wnuczkę do wspólnych ćwiczeń.. 

 

Julia.

Do ćwiczeń skłoniła mnie chęć zmiany swojej sylwetki, a także stylu życia – wtedy babcia zaproponowała wspólne treningi w Slim Gym Studio. Tutaj pod czujnym okiem trenerek, poznałam podstawy do ćwiczeń, a także diety i przekonałam się, iż można łączyć jedzenie tak – aby było smacznie i zdrowo. 

Slim Gym Studio lubię za bardzo przyjazną atmosferę. Czuje się tutaj swobodnie i komfortowo. Zdecydowanie lepsze miejsce niż sieciowa siłownia czy treningi w domu, ponieważ jestem pod stałym nadzorem trenerek. Nie mam takiego uczucia lęku jak na zwykłej siłowni, że ktoś na mnie patrzy czy wyśmiewa moja technikę wykonywania ćwiczeń. Na ćwiczeniach jestem z babcią, wiec jest nam raźniej i wzajemnie się wspieramy i napędzamy do dalszej pracy.

Odkąd zaczęłam regularnie ćwiczyć poprawiła się przede wszystkim moja psychika. Polubiłam to uczucie zmęczenia po każdym treningu. A z tygodnia na tydzień zmienia się także moja sylwetka. Zmieniałam też nawyki żywieniowe i dzięki temu mam więcej energii. Na początku moje drogi, ciężko było mi odstawić ulubione słodycze czy gazowane napoje, ale tym razem moje postanowienie jest stanowcze i silne dzięki temu nie miałam większych problemów. Zawsze byłam aktywna, lubię sport, ale brakowało motywacji i chęci. 

W dalszym ciągu motywuje mnie chęć zmiany sylwetki. Wiem, że przez lata zaniedbań nie wyglądam idealnie, ale w przyszłości – chęć pracy w policji motywuje mnie do jak najlepszej formy by sprostać temu zadaniu, a także delikatna rywalizacja z babcią. Jestem zadowolona, że do ruchu zmotywowała mnie babcia  – która wcześniej, delikatnie mi dogryzała . Chcę udowodnić, że potrafię sumiennie pracować i zdrowo się odżywiać. Dużo motywacji dużo dały mi też rozmowy z bratem, który coś nie coś zna się treningach.

Slim Gym Studio polecam każdej dziewczynie czy kobiecie – tutaj nabędzie odpowiedniej wiedzy, a także nauczy się techniki bez której ciężko robić progresy. Także zapraszam.