Honorujemy karty: Multisport, Medicover, Fitprofit

Joanna klubowiczka miesiąca styczeń 2023.

1,5 roku temu na FB pojawiła mi się informacja o treningu personalnym, chciałam spróbować i jestem…. Od tego czasu poprawiła się moja kondycja, zmęczenie codziennymi sprawami – zniknęło i pojawiła się duża chęć do łapania życia!

Do zmian zmotywowała mnie chęć zrobienia czegoś dla siebie, a przede wszystkim dla swojego zdrowia. Chciałam pierwszy raz w życiu rozpocząć zmiany, wytrwać w nich i doprowadzić do sytuacji, iż spoglądając w lustro lub kiedy będę na długim spacerze – będę uśmiechać się do siebie. I to się dzieje!

Do klubu przychodzę z przyjemnością, a cudowną atmosferę czuję od samego wejścia. Tutaj jest cudownie. Nie ważne jest ile masz lat – 20, 30, 40, 50 jesteśmy równe, nie ma  lepszej – gorszej, grubej – chudej, nie ma podziałów czy porównań. Wszystkie dziewczyny się wzajemnie motywują, a trenerki są dla nas ogromnym wsparciem.

Z czasem do regularnych treningów dołączyłam dietę. Na początku ciężko jest wprowadzać zamienniki, ale dieta została przygotowana przez trenerkę Natalię, pod moje potrzeby i w efekcie okazała się prosta w przygotowaniu i smaczna.

KOCHANE – nie ma czegoś takiego jak ograniczenia to my same je wymyślamy!.

Co się u mnie wydarzyło?

Zmiana sylwetki – >spadek o kilka rozmiarów

Wiedza o żywieniu –> smakowanie nowych posiłków

TERAZ JUŻ NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ TRENINGÓW

JA + TRENING =  LOVE

Podsumowując – z ”lenia” zrobiłyście osobę  w pełni szczęśliwą i pragnącą dalej podążać tą drogą.